Reply on: kecho #215765:
Za nelegalne parkovanie ja napr. povazujem parkovanie na zeleni, ktora uz nie je zelen. Napr. aktualne Mytna.
Cca v tom istom case sa dokonci elektricka do Petrzalky, zacne s reko hlavnej štanice a priemerny vek vodica MHD bude 69 rokov.
Ámos
Celkovo sa ich tento rok zrusili uz desiatky, akurat sa o tom nehovori, aby sa ludia neburili.
A inak vcera som hovoril zo starostom Stevcikom a ziadne parkovacie miesta na Safku nebudu. Plati projekt, ktory skoncil na druhom mieste (vitaz to nechce projektovat) a prebehla zamena pozemkov medzi hl.mestom a MČ.
Zaroven sa robi velky projekt dopravnych a inych uprav na uliciach medzi Hviezdoslavovym, Jesenskeho, Sturovou, Nabrezim a Novym Mostom.