Kirenka a coze si tak skoro v robote? Alebo pises z domu? Hm lebo na Olejkarskej sa zacina robit tak okolo desiatej
... je to vobec mozne taktospravit (u nas)?
Vieš ak ide o to zvýraznenie výlukového CP tak keď tie normálne budú farebné tak ten výlukový CP môže byť na bielom podklade a efekt je ten istý. A myslím si, že farebná škála nemá len modrú, žltú, zelenú a červenú.
)
/ 
. Pointa veci je o tom, ze je zbytocne, aby tam chodila special linka, co len i s hodinovym intervalom, ked ju neni treba.
... heh, v Brne to tak mozno maju, ale zase im 'nefunguje' letisko
Ale knihy vozidla sa menia, tak treba mat stastie!
Bon-Cu
Tak linka z centra mesta funguje aj u nas, ale iba z Viedne a Brna do BA