No lenze ak ja si kupujem len 15min. listok, aby som sa dopravil na AS, tak ukazem vodicovi SL, ze aha: ja som uz raz cestoval MHD-ckou!, a teda mi vyda nadvazny listok bez zon 100+101? Tym padom sa veziem od AS az po Lamac nacierno? Ci az po Krce?
Ani zmienka o tom, ze sa 7 a viac zonove predavaju niekde inde, ako u DPB. Aj na ASMN su len mapky a, ze nech si dobijeme BID kartu (?), ale ze by sme si mali kupit PCL, ani nahodou.
Tento system je fakt prozakaznicky... boze, tak by som bol zvedavy, ako sa pohybuje krivka poctu cestujucich aspon v regiobusoch. ?
Ani zmienka o tom, ze sa 7 a viac zonove predavaju niekde inde, ako u DPB. Aj na ASMN su len mapky a, ze nech si dobijeme BID kartu (?), ale ze by sme si mali kupit PCL, ani nahodou.
Tento system je fakt prozakaznicky... boze, tak by som bol zvedavy, ako sa pohybuje krivka poctu cestujucich aspon v regiobusoch. ?
Petto
Pri napravach to asi inak nevyriesis ako radom sedadiel 2+2., aj ked som uz videl aj verziu Iveco Crealisu s 1,5+1,5 radom sedadiel pri 3 naprave co opticky ulicku rozsirilo. ? . Kazdopadne dufam,ze sa rozhybe Mercedes na Tuhovskom a otestuje to aj u nas - pre planovany 30ks tedner.. Nejake kontakty tam mam, uvidim ci pomohla moja ziadost. ?