A este jednu trochu rozumnejsiu otazku:
Viete niekto kde vsade jazdili trolejbusy (dvojcata) Skoda 12Tr? Ked som sa o nich kedysi dozvedel, tak mi bolo povedane, ze sa nikdy nevyrabali, potom som doma nasiel staru pohladnicu niekde z Ruska, na ktorej bola zjavne 12Tr-ka, sice to bolo fotene dost z dialky, ale bolo vidno, ze predny voz ma stiahnute zberace a na tieni co vrhali bolo vidno taku tu mrezovu zabranu. Zrovna som si dal 12Tr-ku vyhladat cez Googla a nasiel som tieto 2 stranky:
http://www.open.lv/home/vadims/re2.htm
http://home.t-online.de/home/Pauke/listobus.htm
Takze zjavne jazdili v Rige a Magdeburgu
Kde este?
Viete niekto kde vsade jazdili trolejbusy (dvojcata) Skoda 12Tr? Ked som sa o nich kedysi dozvedel, tak mi bolo povedane, ze sa nikdy nevyrabali, potom som doma nasiel staru pohladnicu niekde z Ruska, na ktorej bola zjavne 12Tr-ka, sice to bolo fotene dost z dialky, ale bolo vidno, ze predny voz ma stiahnute zberace a na tieni co vrhali bolo vidno taku tu mrezovu zabranu. Zrovna som si dal 12Tr-ku vyhladat cez Googla a nasiel som tieto 2 stranky:
http://www.open.lv/home/vadims/re2.htm
http://home.t-online.de/home/Pauke/listobus.htm
Takze zjavne jazdili v Rige a Magdeburgu

Kde este?
?
Papyr
Karosa: zabudol si ešte jednu veledůležitú (ach, to čo za novotvar) adresu: www.skodaostrov.cz pre trolejbusy a ešte http://www.dpo.cz/indexsol.htm pre Solarisy.
d3k0: ja spracúvavam MHD v mojom rodnom Prešove, ale okrem seba poznám už len jedného človeka, ktorý sa tým zaoberá, a on má ešte k tomu obmedzený prístup na net. Beta verziu (bez cestovných poriadkov) tej stránky si môžete pozrieť na doprava.host.sk, ale správnosť linkového vedenia do r. 1970 negarantujem.