Chodim na dopravku v Praze 1 a z maturitní práce
dělám průzkum jak je doprava bezbariérová v České
republice (hlavně v Praze) a také na Slovensku.
Na jaře chci navštívit Bratislavu a zjistit jak jste na tom, pro to bych uvítal více informací o
této problematice zvláště z Vašeho hlavního města.
Vím, že máte 1 Ikarus 412, ale co trolejbusy?
Máte nebo pánujete nakupovat nějaké 21Tr-ky, vždyť
u nás staré 14Trm-ky nakupují už jen Pardubice,
jinak všechno nízkopodlažní. A co tramvaje? Zkoušely se u Vás nějaké ASTRY, nebo od ČKD RT6N/S? Potřebuju zjistit jak budete obnovovat v Bratislavě vozový park v příštích 10-ti letech. Díky za informace (martinfaf@atlas.cz nebo do této diskuse) Bezva stránky.
dělám průzkum jak je doprava bezbariérová v České
republice (hlavně v Praze) a také na Slovensku.
Na jaře chci navštívit Bratislavu a zjistit jak jste na tom, pro to bych uvítal více informací o
této problematice zvláště z Vašeho hlavního města.
Vím, že máte 1 Ikarus 412, ale co trolejbusy?
Máte nebo pánujete nakupovat nějaké 21Tr-ky, vždyť
u nás staré 14Trm-ky nakupují už jen Pardubice,
jinak všechno nízkopodlažní. A co tramvaje? Zkoušely se u Vás nějaké ASTRY, nebo od ČKD RT6N/S? Potřebuju zjistit jak budete obnovovat v Bratislavě vozový park v příštích 10-ti letech. Díky za informace (martinfaf@atlas.cz nebo do této diskuse) Bezva stránky.

?
Karosa
promin, ale ty jsi blbej jak zakon kaze,vys v Nemecku, Rakousku, Italii, a jinde v mestke doprave potkas jenom nizkopodlazni busy, nezdrzuje se provoz, a starsi cestujici, ci matky s kocarky nemusi nikoho otravovat aby jim nekdo pomohl.