Výmena 28 a 30 musí súvisieť s tým, že 6 sa vráti do pôvodnej trasy Šafko - K. Ves. 30 má hustejšie intervaly ako 28, obsluha Eurovee bude častejšia.
A ináč rád si tu prečítam nejaké rozumné návrhy ako riešiť situáciu na linke, kde v prvej tretine trasy ide obsadená na 100%, často aj viac, a vo zvyšných dvoch tretinách trasy ide obsadená na 30-50%, niekedy aj menej. Áno, jedná sa o 28mičku. Zakazovať niekomu nastúpiť do autobusu, lebo nie je pre nich, to neberiem ako rozumné riešenie.
A ináč rád si tu prečítam nejaké rozumné návrhy ako riešiť situáciu na linke, kde v prvej tretine trasy ide obsadená na 100%, často aj viac, a vo zvyšných dvoch tretinách trasy ide obsadená na 30-50%, niekedy aj menej. Áno, jedná sa o 28mičku. Zakazovať niekomu nastúpiť do autobusu, lebo nie je pre nich, to neberiem ako rozumné riešenie.
MatejBA
Ako ze nebola? Vsak predsa stala na Molecovej, ci nie?
A ta dobra obluznost elektriciek v smere do KV je podla teba toto? ? https://goo.gl/tTobG5 - L12 uz nejazdi, a nie vela ludi je ako ja, ze kludne prestupia 2-3-4-5 krat, pokial to je rychle