Reply on: Peon #210783:
Kedze SeniorPas je rocny PCL, cakal by som ze typ tarify hlasit netreba a system to vyda sam. Ale neviem na isto.
Ako na jednej strane ich chapem, mna by to tiez nebavilo 600x nieco vysvetlovat, hlavne ked same zrejme o IDS vela nevedia a je v tom bordel.
Juraj76
Mám preukaz ŤZP, bývym v Trnavskom kraji, v Bratislave pracujem.
1. Čo je to vlastne tá bezkontaktnán čipová karta, je ju potrebné vybaviť? Alebo len možnosť? Načo slúži? Električenka sa dá vybaviť aj bez nej?
2. Prechodné obdobie pre mňa neplatí?
3. Na električenku potrebujem len ŤZP prerukaz, občiansky a fotografiu? A električenka sa urobí na počkanie?
4. DP robí aj fotografie, alebo si fotografiu musím zohnať sám?
Ďakujem za ofpovede.