Reply on: 810zssk #210762:
Myslím si že ako cestujúi tak aj vodiči plus tetky v predajniach najmenej možu za tieto chaotické zmeny ale prvý je predsa vodič čo to schytá.
Nehovoriac o tom ze ani jeden (!) strojcek SL nevydal listok za spravnu cenu, z toho dva vydali este aj nespravny listok. Ale tak ked som to spocital, usetril som za cely den asi euro oproti tomu co som mal zaplatit. Pokladnicky ZSSK mi listky vydali na zaklade toho ze som ich krok za krokom navigoval, ako to v iKVC naklikat...
Danny
Okrem toho mi vodič tvrdil, že na nové tarifné podmienky stačí i stará kasa.
A ako bonus dodávam, že spomínal, že včera mu nahrávali nový softvér 6x !!! (a prd z toho)