To Boncu-
No astra 10T0 je super, i v Olomouci bychom potřebovali. U Vás se ale prý nějaké astry kupovat měly, ne? To jsem slyšel na návštěvě, když jsem byl v roce 1999 ve vozovně Krasňany.
Jinak jsem si stáhl super příspěvky ve sci-fi, moc se mi líbí ten traktor jako záloha :-)))))))
No astra 10T0 je super, i v Olomouci bychom potřebovali. U Vás se ale prý nějaké astry kupovat měly, ne? To jsem slyšel na návštěvě, když jsem byl v roce 1999 ve vozovně Krasňany.
Jinak jsem si stáhl super příspěvky ve sci-fi, moc se mi líbí ten traktor jako záloha :-)))))))

Vodic tiez na nu nadaval, ze ta prva plynofikovana (modra) bola lepsia.
Bon-Ču
Akurat je mi luto, ze to boli tvoje posledne
fotky