Reply on: Joyki #210670:
Lenže pointa môjho príspevku je v tom, že keď dôchodcovia nad 70 rokov budú chcieť využiť vo vlaku tarifu IDS v prechodnom období ešte pred kúpením SeniorPasu, tak nebudú môcť ísť bezplatne iba na občiansky preukaz?
Cize potom je aj zdrazenie 60 minutoveho listka irelevantne, lebo je to mensinova zalezitost.
Error 0x007