Prosím vás o radu, musia si dôchodocvia (nad 70 r.), ak chcú cestovať v rámci Bratislavy zadarmo, zakúpiž čipový kartu DPB? Mama čítala článok o BID a má paniku z toho, že už nebude cestovať zadarmo, že na lístok pre dôchodov je len polovičná zľava. Ako to je, musí mať čip. kartu OPB?
N/A
Je niečo, čo ti bráni ísť s tým istým autobusom ďalej? Licencia nijako neprikazuje, že daný autobus nesmie pokračovať ďalej na inej linke.