Reply on: Petto #208285:
Najneskor od pondelka ? Prinajhorsom to dopadne ako 210, ze sa bude jazdit Dubravka - Park kultury a tocit budu cez Vazovovu ?
Takže využiteľnosť tam je. A elktričky tu budú aspoň 30 rokov a kto vraví, že dovtedy sa nebudú budovať nové trate aj na miesta, kde nie je miesto pre obratisko?
S499.1023
Takých renoncov je tam viac, aj tá úvraťová konečná je riešená veľmi nešťastne.