Reply on: JaSomTu #208279:
Keby bolo v Bratislave metro, asi by ste to ani neprežili - obojsmerné, málo sedadiel...Pre Vás poradím bicykel, tam sú len miesta na sedenie.
Takže využiteľnosť tam je. A elktričky tu budú aspoň 30 rokov a kto vraví, že dovtedy sa nebudú budovať nové trate aj na miesta, kde nie je miesto pre obratisko?
Mike
Obratisko sa dodatočne z projektu vyhodilo, lebo to bolo najjednoduchšie riešenie, ako zabezpečiť plynulé pokračovanie druhej etapy. (Ináč by sa potom muselo prerábať a ak to pokračovanie bude do 5 rokov, ani by tam nebola dodržaná 5 ročná udržateľnosť zvyčajne požadovaná od EU).