A čo sms lístok,ked si ho kupuješ s 2min.predstihom ,aby si mal cestovný doklad, a spoj ti nepríde a vynechá ?Pekne si počkáš aj 20min ... a stojíš? Dá sa toto niekde reklamovať? Asi nikde,lebo ako sa to mne stalo,na info linke DP mi pekne povedala,že áno oni sa omluvaju,ale lístok má 70min,takže ešte mám v čase rezervu ....
Valec
http://www.zsr.sk/slovensky/media-room/vyjadrenia-pre-media-2015/jun/zastavka-ba-vrakuna.html?page_id=3867