Reply on: fanatikmhd #206542:
Hlupáčik, keďže nepoznáš diakritiky, nevedel som, či myslíš spätné sklo alebo špatné sklo.Nárazníky som niekde navrhoval skladovať? Najmä ak sa v DPB aj tak opravujú prenitovaním kusom plechu.
Tie dvere na 741 by si navrhoval vyhodiť?
Snažíš sa to dohnať do absurdna ale na to mám príliš veľa praktických skúseností,aby si ma porazil vo wordingu.
Ike
To, že v mojom príklade zlyhali porovnania beriem, ale trvám na tom, že ak sa nejaká súčiastka pri celej flotile mení raz-dvakrát za mesiac, nemá zmysel robiť skladové zásoby. Spotrebný materiál (ziarovky a ak sa ničia, tak aj dvere) samozrejme treba kupovať s mnozstevnou (v zmysle dovozu) zľavou. Nevypravit vozidlo z dôvodu, že v celom dpb nemajú H4 žiarovu by bol riadny fail.