Inak keď sme pri prejazdoch vozidla medzi linkami, som presvedčený, že sa to tu už preberalo ale: nemôže vozidlo do zastávky, kde sa mení linka prísť už s novým číslom a cieľom linky? Načo mi je ako cestujúcemu čakajúcemu na Hodžovom námestí informácia, že prišla N72 s cieľom Hodžovo nám.? Nemôže to prísť rovno ako N47 Valašská? Neviem ako funguje prejazd 3 a 8, prípadne priebežné konečné, ale predpokladám, že rovnako.
Mike
V takej Budapešti to majú iba na električkách a či nie aj preto, že okrem pár výnimiek žiadna linka nemá obratisko, ale iba kusé ukončenie a prejazd cez spojku do protismeru, takže ani keby ich chceli prestávkovať tak moc vozov by sa tam nezmestilo..
Jasné, že nie sú sprostí, ani vo Viedni.. to je aj podľa mňa naša budúcnosť. Ale sociálka na Trmy je podľa mňa kompromis medzi súčasnou situáciou a želanými úsporami.