Tuším vlaky môžu preisť jednu stanicu do susedného štátu bez špeciálnych "povoleni-procedúr" /resp jednoduchá procedúra a ak som správne pochopil tak dotknutý štát nemá moc pák na zabránenie/ teda ZSSK resp RJ by mohol do Rajky len MAV resp. GYSEV by mohli len po Rusovce ďalej už je to zložitejšie.
TTV01
tak v bode
131 ZSSK Projekt nákupu elektrických
jednotiek v rámci IDS
Zvýšenie kvality a atraktivity regionálnej
železničnej dopravy (25 ks jednotiek) PR 11 OP 33 OPII
tak možno časom keď pribudnú lebo posledné info bolo 671.016 išla do NZ hoc zo zažiatku už mala ísť smer Východ
Ale ja furt nechápem prečo IDS nefunguje v SC a PK oblastiach vo Fr v Paríži / aj Lyone/ to už fachčilo v 1991