Reply on: Kami #20384:
Ale velmi pochybujem, ze by sa uplatnili niekde, kde maju napr. 400 vozidiel vybavenych systemom BUSE
A uz ma predtym vsetci nasrali, ze chcu volit KSS.
.
ani statív, a nie som foto maník 

(just joke)
Navyse nevidim dovod, preco by nejaka firma mala rozposielat nejakym detiskam svoj program na obsluhu informacneho systemu BUSE, ktory nemaju zakupeny 

Z