Reply on: Sarko #20239:
Tak ten zákon treba zmeniť alebo sa mu vyhnúť. Do roku 1979 by Ti každý v ČSSR povedal, že podľa hentakého a takého predpisu nemôžu byť v súprave tri vozne T3. A čo sa stalo? DPMK si vybavil výnimku. Prečo by si teda v našom prípade vybaviť výnimku nemohol DPB?
Len prosim ta nenapis, ze to velke pismeno za predlozkou je lepsie

COLOR
Mopedy a kola porazily v Praze auta i MHD
http://zpravy.idnes.cz/praha.asp?r=praha&c=A030901_095040_praha_ton&l=1&t=A030901_095040_praha_ton&r2=praha
Městská doprava v Praze jezdí častěji
http://zpravy.idnes.cz/praha.asp?r=praha&c=A030819_182057_praha_miz&l=1&t=A030819_182057_praha_miz&r2=praha
Labilní řidič ukradl autobus
http://zpravy.idnes.cz/fulltext.asp?search=mhd&Hledej=Hledej&strana=1
Ostatne...