Reply on: mrkvakj #201539:
Áno, na všetky linky verejnej dopravy zahrnuté do VOR v zóne 100. Vo vozidlách WLB máš nad dverami schému s vyznačením, ktorá zastávka je v ktoreh zóne, posledná v zóne 100 je zastávka (názov si nepamätám) pred zast. Shopping City Süd.
trolejbus6207
ale za názorom, že je blbosť zadávať električkovú službu v trolejbuse, si stojím, nech zaň dostanem trebárs zlatú šotoušovskú medailu ? keby totiž nebolo toho nezmyslu, 6010-ina by už týždeň svietila medzi odstavenými vozmi, čo mi k vozu, ktorý je dva mesiace v premávke, príliš nesedí. celkovo v poslednej dobe výprava troloSORov pokrivkáva a to som sa pred dvoma týždňami vytešoval, ako sa im celkom darí (a myslel som to vážne, nie ironicky) ?