Reply on: 810zssk #201087:
Ja si práve myslím, že ak chce dopravca prevádzkovať prímestské linky, tak by mohol vo svojich vozidlách zabezpečiť aj zaužívaný spôsob tarifného vybavenia cestujúcich. Lebo na 4 linkách mať 3 rôzne spôsoby... to je možné len v DPB.
matt11
mozno keby sa da kupit elektricenka na zonu 630 by nechodil cely bus na cierno.
Ale tak ci tak, ak by tam DPB poslal revizorov na tyzden - dva vo zvysenej miere, na kazdy druhy spoj mozno, tak by pekne zaryzoval. Myslim si, ze aj tych 5000 by vybral za mesiac na pokutach, popripade cestovnom