Reply on: Pieter #200948:
Pravda je taká, že za writera sa považuje každé 3. rozmaznané decko, ktoré sa dostane k centrofixe, alebo nebodaj k hobby spreju v Hornbachu. A potom to takto aj vyzerá. 1-2 sú možno normálni writeri. A to, čo bolo v podchode a na HLST nebol StreetArt.
Keď si tak silno moc bol v Berlíne tak si musel vidieť čo j " masový streetart " lebo to čo som videl pred 6 rokmy na Pankowe , tak je asi tak 1000x toho čo je momentálne v BA 
Petto
Ci uz rychlo staviame JT srotovisko,nech potecu dalsie bubaky ?
http://imhd.sk/ba/galeria/update/8333/na-chvilu-v-krasnojarsku-10-7-2014.html?