Inak už pred pár týždňami ma to napadlo, ale zabudol som na to. Netrvrdil DPB, že sa zbavuje odťahovky aj preto lebo má zastaraný autopark a bude ho potrebné vymeniť lebo sa neustále kazí? Prečo potom výherca VO pokračuje s odťahovaním na starých strojoch? ?
TeBeCe
http://www.dpb.sk/o-podniku/aktuality/uprava-kolaji-v-raci/
a ten zaver tiez nepotrebuje komentar...