Inak, netýka sa to len MHD, ale asi si to tu viac ľudí všimne ako na FB... od tohto týždňa platí na takmer celej Ružinovskej Vmax 40 kmh... tak to berte na vedomie a zdieľajte. ?

(lebo ak je na 0 ci v pluse, tak asi nie je dovod ju rusit
)
Jaakub
Viac mi prekážalo, keď istý čas DPB (resp. t.č. Recar) prenajímal zadné sklá na Ikarusoch 435, kam inzerti dávali klasickú reklamu, teda nie tie "bodkované" fólie. Potom človek ani len netušil a nevidel cez zadné okno, či mu náhodou nejde jeho linka.