Reply on: Ike #200985:
na "diaľnici" BA-TT to celkom dobre zvládli napísať, že 110 km/h platí Po-Pia 7-19, akurát zahraniční sa tvária, že wtf

(lebo ak je na 0 ci v pluse, tak asi nie je dovod ju rusit
)
Jaakub
Skutočne si nemyslím, že toto je cesta, ktorou by sme sa mali viesť. Ďaleko radšej uvidím celoplošné reklamy na vozidlách ako tento balkán. A to z jediného dôvodu, spoločnosti si pri reklame dávajú veľmi záležať na vizuálnej stránke, pretože v tomto prípade aj o meno inzerovaného. Nejakému writeri z Pukanca môže byť vlastne aj jedno, čo si o ňom myslia druhí ľudia. A podľa toho aj tie "maľby" vyzerajú.