neviete mi tu niekto vysvetlit preco dpb nezverejnuje v "ciernej kronike" vsetko? napr. vcerajsieho smradocha ktory vdaka promtnej reakcii vodica ktory privolal dispecing si po 3,5 minutovom prestoji na Boroch a 2 minutovych nadavkach cestujucej nakoniec vystupil
Ike
Behať na MiÚ každý týždeň lebo nejaký troll sa rozhodne, že sa nahlási vždy keď ho ohlásim mi nepríde zrovna dobrý nápad.