Reply on: ross #199710:
Typ síce ešte nie je zverejnený, ale zrejme pôjde o Urbanway keďže je to nástupca Citelisu. Docela som prekvapený výhrou, skôr som predpokladal Solaris, ale zrejme Iveco neponúklo len dobrú cenu, ale aj dobrú dodaciu dobu keďže osobne som nezachytil žiadnu správu o dodávkach týchto autobusov v nejakom významnom počte. Keď tak ma niekto doplne keď ste niekto niečo zachytili. ?
Marek1978
uz su vysledky. Takze Iveco 20ks a Solaris 5ks