Reply on: Peon #186115:
a spol.a teraz sa čudujte, že VHD a železničná doprava je na ústupe.
Sme v zjednotenej Európe a človek aby riešil takúto sprostú byrokraciu. Keď to porovnám s autom, tak sadnem, skontrolujem, či mám dosť benzínu a za rovnakú cenu som tam za 1,5 h. Maximálne pre svoje pohodlie môžem riešiť diaľničnú známku, nič viac.
Ak áno, neviete náhodou aký príplatok si účtujú OBB za to?
(áno, čítal som Šarm a čo?! :D)
810zssk
Ak mas Einfach Raus Ticket tak ti samozrejme staci listok po hranicu, kedze dalej uz cestovne zaplatene mas. Tarifny bod Kittsee Gr. by mal byt z Petrzalky dva kilometre, takze podla toho potom cena (v zavislosti na pripadnom vyuziti zlavneneho cestovneho a podobne). Myslim vsak ze do tychto hranicnych bodov nie je mozne vystavit tyzdenne a mesacne listky, aspon tak mi to tvrdili v ZSSK ked som pouzival Sommerticket...
V praxi ten listok na usek Petrzalka - Kittsee Gr. aj tak nema kto kontrolovat.