Reply on: matt11 #185800:
Ale je komicke, ti ludia z CSU idu povacsine na rovnake casy. Ze interval musi DPB udrziavat TRVALE nezmeneny je iba ubohost, napr. na STU mas hodiny 8-10-12......13-15-17-19. Takze Staci mat na najcastejsie napory posilenu dopravu vlozenymi poradiami l31, a mas postarane. A nech mi nik netvrdi ze o 13tej nie su k dispo vozy...aj tie cechmi ukradnute neoplany (citaj Tedom) by bohate postacili. Proste je uzasne, ze DPB mysli na studentov iducch od stanice v nedelu k internatom, no skola-internat uz je zabudnuta oblast
Akoby sa tam uz nechodilo :d
- vacsie trzby, z ktorych sa moze 339 zaviest
S499.1023
Ale keďže sa dnes prakticky všade, či je to Citaro alebo SOR, používa unifikovaná prístrojovka VDO, tak si myslím, že diskusia je zbytočná atlačidlá budú napravo.