Normalne je radost pozerat sa na tie normalne nazvy zastavok v CP 
http://i50.tinypic.com/2h6y9td.png
Velka vdaka kazdemu kto sa o to pricinil ?

http://i50.tinypic.com/2h6y9td.png
Velka vdaka kazdemu kto sa o to pricinil ?
Joyki
L130: ? Ja šlapem 800 m tam aj späť každý deň, niekedy ani nie hodinový interval...