Pri RP uz par dni parkuje lanovkova kabinka + je ta ma aj kopcek na sankovanie a tusim aj sneh. Ta kabinka je uz sucastou Romanoveho sna o lanovke na Hrad ? ? ? ?
si predstavte ze sa to v lete v +38 stupnoch centralne omylom zapne a vodic na to nebude mat dosah.. to len bude zabavy ?
Joyki
..."prosím, nech tam sú" ????? Nech tam NIE sú!!!! Čo tam vôbec hľadajú celý deň!?! Vyhodiť ich všetkých.... stanica nie je oddychovka cez deň a nocľaháreň v noci. ?