Reply on: All1111 #185085:
To si velký optimista, kedže na R su v senci vytvorené a využívané aj teraz pripojné autobusy, lenže po novom budú R odchádzať z BA o x:03 a Os o x:07, teda v Senci už nebudú stáť R, len Os, popoludní len v hodinovom intervale... no super, nie?Stavebné práce popritom pri žst Senec napredujú, a včera už boli osadené aj obrubníky. Výstupiská budú pred staničnou budovou pre 3-4 autobusy, 3 nástupiská taktiež sú vytvorené na druhej strane cesty. Od budúceho týždna do 21. novembra však nebudú zachádzať autobusy sem, a jedna náhradná zastávka bude vytvorená pre výstup a nástup v areáli jazier pod stanicou. Budú totiž už dláždiť povrch stojísk, aj cestnú komunikáciu v predstaničnom priestore.
http://www.senec.sk/index.php?doc_id=1722
Technopol