Reply on: richardhudec #184876:
Jazdim aj autom, ale po tom co som minule stravil asi 30 minut cuvanim z velmi blbo ukoncenej slepej ulice (bez prislusnej znacky) venujem viac pozornosti planovaniu ? a skor islo o to ze ma to prekvapilo ?Lukas: Na prechadzanie mam moju oblubenu trasu Marianka - Borinka ?

Stanley1
Chtěl bych se zeptat jestli je ještě v BA šance, potkat o víkendu Karosy 700 a podobnej kus historie popřípadě kde je to "tutovka" díky moc