Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: 810zssk #182522:
aha, mas pravdu, to sa tyka L92.
Reply on: roman2 #182520:
Ako presne nam podla teba mozu TEN-T vyfuknut Rakusania?

Navyse aj keby nam vyfukli TEN-T (neviem presne co si pod tym predstavujes) tak to nevadi, lebo TEN-T je kravina.
Reply on: Marek1978 #182518:
Nie je to tam napisane. Je tam napisane len "Linka č. 25 bude premávať s redukovaným počtom spojov."
Reply on: MatejBA #182513:
Pokiaľ viem tak Solarisy sú už teraz v pohode a nevidím žiadny dôvod prečo by ich tu nemohlo byť viac...Vždy lepšie ako SOR ?
Reply on: 810zssk #182508:
Len,aby nám TEN-T nevyfúkli nakoniec Rakúšania ? Ja neviem čo Jano rieši nejaké zrušenie tendra na stavbu Filiálky ? Koniec koncov ten má prsty v Doprastave a v pár menovaných tabuľkových firmách tak neviem čo chce rušiť...Ja by nim tak sa nabalím tak,že mi tie prachy budú trčať až zo Schweizu ?
Reply on: MiroBA #182512:
Motoricky sa Citelisy nedajú porovnať so SORkami (B(N) 9.5,10.5) a s Tedomom ani nehovorím...SORky a Tedomy sú lenivé a v kopci sa správajú jak stará 105ka ? v Dúbravke,na Dlháčoch a v Lamači to zavýja tak ako keby tomu už-už motor išiel vyskočiť ?
SOR NB18 je pokus a opakujem sa z predošlej reakcie je to podľa mňa predĺžené kinderko ? SOR "Shity" ak vydrží 6 rokov tak to bude úspech ?
CapaCity je Mercedes a ten je sám o sebe pojem...Tam sa spoľahlivosť a kvalita očakáva ? Vieš si predstaviť,že karoséria CapaCity by bola zložená z tých materiálov ako SOR NB18???Dobrý joke že? ? ? ?
Pán Boh nám pomáhaj pri tendri na CNG kĺby...
Reply on: 810zssk #182514:
Je tam napisane, ze na a so smien. Cize rano, poobede a vecer po jednom spoji.
Reply on: Peter6607 #182507:
No vidím,že slovo "šotouš" má evidentne veľa významov ? ? ?

Tak dokázať ju vieme všetci ak aspoň raz za deň cestujeme v menovaných prostriedkoch ?
Reply on: S499.1023 #182506:
Nie som Dunčo ?
Reply on: Mirecxs #182504:
1) Cesty sú katastrofálne to je pravda ? ja stále hovorím,že SOR NB18 nie je autobus ? je to predĺžené kindervajco (ešte aj použité materiály sú takmer totožné s B 9.5 tak sa potom nediv ako to vyzerá po pár mesiacoch ich prevádzky ☺ Pozri si ako vyzerá a ako je skonštruovaný taký Solaris,MAN,Mercedes a porovnaj si to zo SORom....NB 18ka je len pokus o lacný autobus,ktorý vyhráva v tendroch tak nastavených,aby vyhral...viď tender pre Bratislavu a Prahu ak sa nemýlim
2)Nesedeli by na zadku keby mali po ruke náhradné diely na jednotlivé typy autobusov....Základné prehliadky napr. MBCC spravia ešte dielenskí vo vozovni,ale na väčšie kontroly a opravy ich aj tak musia odviezť na Tuhovskú lebo na to nie sú jednoducho zaškolení...
3)Vodiči môžu maximálne umyť z vlastnej iniciatívy voz a skontrolovať olej,prípadne niečo viac ak sú technicky zruční...Tí čo tak robia,by to de facto robiť nemuseli,ale snaha sa cení ?
Reply on: Marek1978 #182511:
Za ten oznam treba DPB poriadne prefackat. Ako preboha mozu napisat ze bude jazdit menej spojov, ale neuviest ktorych sa redukcia tyka?? Specialne na linke ako 25 co ide raz za uhorsky rok??
Reply on: MiroBA #182512:
Toto je taka sotovina, ze aj Dunco sa musi bat o kreslo krala 🙂

Cize podla teba v BA obstoja predrazene CapaCity a spociatku horlave Solarisy, a vsetko ostatne mozeme vyhodit, ze? 🙂
Reply on: roman2 #182489:
Tak možno tie Citelisy najlepšie nie sú ale myslím, že DPB nemá také zloženie vozového parku aby si mohol dovoliť takto vyradiť nízkopodlažné vozidlo. Dobre, je tu dosť hrbatých SORov akože nízkopodlažných v skutočnosti len čiastočne s menšou kapacitou. SORom NB 18 sa pre istotu lámali rámy po troch mesiacoch prevádzky tak im by som tiež trvácnosť nedával. Tedomy tiež nie sú vraj bohviečo. Jedine čo obstojí sú MB Capacity a Solarisy - 61 vozidiel...z +-500.
Reply on: Mikimaus #182509:
Ale klud, nie je dovod predpokladat to.

Ale aj keby jediny vysledok bol ze nebude Filialka, tak stale je to win 🙂
Reply on: 810zssk #182508:
Moc by som sa netesil..zacnu sa bit o peniaze a nebude ani Filialka ani elina v petrzke..sak vieme ako to tu chodi ? ?
Reply on: roman2 #182500:
Asi si úplne nepochopil význam slova šotouš. Šotouš je fanatik do nejakého druhu dopravy, čiže vlastne každý prispievateľ sa tu dá nazvať šotoušom.

K diskusii akurát toľko, že pravdu má ten, kto ju môže skutočne dokázať príkladom a nie hypotézami.
Reply on: roman2 #182502:
Ad Dunčo: Hej, to vyhlásil. Asi tak päťdesiatkrát ? .
Reply on: Mirecxs #182504:
Nexcel bi sy sy predtím ako budeš pokračovať v pryzpievaňý na toto fórum, zopakovať základi gramatyki Slovvenskeho Jazika? Z tvojej gramatiky mi prichádza fyzicky zle.

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.