Turbo:
No jo, ale co s tím? Když to takto půjde dál, za pár let, budou jezdit MHD, jenom ti, co jezdit musí. Nechceš se přihlásit do konkurzu na generální ředitle DPB?
Snad se něco změní.
No jo, ale co s tím? Když to takto půjde dál, za pár let, budou jezdit MHD, jenom ti, co jezdit musí. Nechceš se přihlásit do konkurzu na generální ředitle DPB?
Snad se něco změní.
Proste si mal "stastie" na "krasne" vozy. Ale ver mi, ze mame aj omnoho lepsie, ver tomu! Aj medzi TamBusmi aj medzi Ikarusmi vsetkych radov aj medzi Karosami. 
Kami
Nove CP elin zda sa funguju. Preklady su nie len na papiery. Na radialach si staci interval vydelit poctom liniek a ono fakt nieco prijde.
Romanca: vsetci sa musia nanovo registrovat.