Reply on: 810zssk #179370:
cize 20. maja je to hotove v idealnom pripade... ale za tu cenu a dobu je to iba sanacia v najnevyhnutnejsom rozsahu, ten problem co tam nastal sa moze kludne objavit zasa niekde inde dalsiu zimu ? aj keď zasa čo by sme chceli keď mesto aj dpb sú brutálne zadĺžené a preúverované...
kecho
"Kvôli zdynamizovaniu električkovej dopravy Schlosser uvažuje aj nad vypnutím svetelných križovatiek na Jesenského ulici a Kamennom námestí."
zrejme možno považovať za úspech, že sa o tom aspoň začína uvažovať, keďže doteraz sú na Kamennom super-hyper potrebné semafory, ktoré akurát tak všetkých (chodci+tramy) brzdia... som však zvedavý, či nenarazí na primárny odpor priamo na magistráte a potom na ešte väčší medzi greenhornmi...