ADMINI opravte si chybu
Na Safku bude stat aj linka c.2
http://imhd.sk/ba/doc/sk/10573/Nove-trasy-elektriciek-od-19-3-2012.html
Na Safku bude stat aj linka c.2
http://imhd.sk/ba/doc/sk/10573/Nove-trasy-elektriciek-od-19-3-2012.html
Zlepsi to svet ci nebodaj MHD?
?
kecho
ako fajn iniciatíva, ale neprišla trochu neskoro? - 4 dni pred zavedením oznámiť, že v najbližších dňoch budú letáky v predajniach... A vedel by mi niekto logicky vysvetliť, prečo sú tam na polovici plagátu čísla liniek zostupne?