Reply on: MatejBA #178950:
To by potom znamenalo, ze za spatnu sms platia operatorvi 16 centov. Dost vela, to na predplatnych kartach je menej.

) spociva najma v tom, ze do vela casti tie busy aj realne idu, len neberu ludi. Uz som pisal nejake podnety na zmenu (preprava cestujucich na niektorych sluzobakoch), uvidime co mi bude odpisane.
) spociva najma v tom, ze do vela casti tie busy aj realne idu, len neberu ludi. Uz som pisal nejake podnety na zmenu (preprava cestujucich na niektorych sluzobakoch), uvidime co mi bude odpisane.
Mike
pozri aj www.turistickamapa.sk