Reply on: N/A #178798:
Neviem ci to mam so zakona, alebo len s nejakej osvetovej akcie, ale snazim sa dodrziavat vzdialenost 1,5 metra plus rychlost v centimetroch. Cize ked idem 50 snazim sa obiehat vo vzdialenosti 2 metrov. A vzdy mam chut ist rozbit papulu vodicom MHD obiehajucich cyklistov vo vzdialenosti 50cm... ?
Peon
Terčík na zastávke je tak ako v CP "Gercenova", ale kĺbová Karosa zobrazovala na vnútornom displeji Rontgenovu...