Reply on: irizar #178795:
Neviem, kde to je natočené, ale u nás je zakázané obiehať cyklistu v jednom jazdnom pruhu, takže ak ide cyklista pri krajnici, všetci vodiči automaticky proti predpisom obiehajú cyklistu bez prejdenia do vedľajšieho jazdného pruhu.
Mike
"Aj trolejbusová linka môže mať 3-minútový interval."
http://saraksti.rigassatiksme.lv/index.html#trol/15/b-a/en
?