#178545
Co bereš za matroš, že jsi tak přepjatej?
Co bereš za matroš, že jsi tak přepjatej?
Keby chceli, pokusy boli, no boli problemy so vstupom na slovensko, madari sa od 2008 tusim vobec o nic nepokusili (bodaj by pri tomto pristupe vybraneho nemenovaneho jancuru aj uspeli). Proste neponukli dostatok korun dotycnym osobam, tak neboli pripusteny k doprave (vzdy sa daco najde, presne ako tu, len hladate chyby, a nie riesenie).
Kazdopadne, aj tak mi chyba motiv, preco by to chceli zakazovat.
fanatikmhd
RJ je zahranicny, ale kupeny v 2010 politkmi, MAV sa hlasila za vlady slotu (mozno jeden z dovodov)...
ufo: neziadali licenciu, ale ziadali spojenie aj ine nez 91 so zvyskom sveta. Rusovce+Jarovce+Cunovo maju pomaly dokopy tolko obyvatelov co DNV a maju 1,6 linky (91+191). Boli tam ohlasy na vlakove spojenie aspon s petrzalkou (jeden z dovodv gigantizmu petrzalskej stanice v r. 199x) avsak splnilo sa len ciastocne - madari skor prechadzali nez zachadzali na SVK (pamatam V43 ked tahali s R az dakam na NM). Zrazu to utichlo, R skoncili, madari ale chceli prevadzkovat dopravu az do petrzalky (piamy prestup na MHD rovno do centar za 5 minut) ale hopla, uz to nevyslo. Vcil ani neviem, ci by vobec mali zaujem....