Reply on: fanatikmhd #178504:
a čo tebou spomínaná trasa DJ - Stupava. Tú cestu si videl? Je tam síce úplne fungl nový cyklochodník, ale predpokladám, že by asi nebolo vhodné, keby šiel SOR po ňom.
a tá cesta je v takom stave, že nekomentujem...poznám to tam - chodievam tam bicyklovať, korčulovať, fotiť, takže mi nevrav niečo iné
fanatikmhd