Reply on: fanatikmhd #178504:
a čo tebou spomínaná trasa DJ - Stupava. Tú cestu si videl? Je tam síce úplne fungl nový cyklochodník, ale predpokladám, že by asi nebolo vhodné, keby šiel SOR po ňom.
a tá cesta je v takom stave, že nekomentujem...poznám to tam - chodievam tam bicyklovať, korčulovať, fotiť, takže mi nevrav niečo iné
fanatikmhd
A myslim si ze si prave trafil hlavicku klinceku! ozvat sa musia aj obyvatelia DJ - Kebyze chcu linku, bola by, ale tych 60 ludi je jednoduchsie nez sa natahovat s magistratom a vytvorenie zbytocnosti radsej chodit s autom s tym, ze (ale toto davam prosim z brucha) mozno platia menej za pozemky, ci za dane, cim sa vykompenzuje benzin nuteny na fungovanie.