http://imhd.sk/ba/doc/sk/10479/Parkovanie-sa-ma-zasadne-zmenit-ovplyvni-aj-MHD.html
Zaujímavé riešenie, ale obávam sa, že v celom rozsahu určite neprejde... Napríklad len to, že zrušenie vyhradených parkovacích miest podľa mňa neprejde už len po tej stránke, že pre mnohé mestské časti to robí veľkú časť rozpočtu... A napr. v Karlovej Vsi si ľudia budujú vlastné vyhradené parkovacie miesta (zaplatia si za vybudovanie) a majú zmluvu napr. aj na 5 rokov + prednostný prenájom a mestská časť určite nebude chcieť prísť o tento príjem...
Zaujímavé riešenie, ale obávam sa, že v celom rozsahu určite neprejde... Napríklad len to, že zrušenie vyhradených parkovacích miest podľa mňa neprejde už len po tej stránke, že pre mnohé mestské časti to robí veľkú časť rozpočtu... A napr. v Karlovej Vsi si ľudia budujú vlastné vyhradené parkovacie miesta (zaplatia si za vybudovanie) a majú zmluvu napr. aj na 5 rokov + prednostný prenájom a mestská časť určite nebude chcieť prísť o tento príjem...
MatejBA
Re Sommelier: Ide mi hlavne o to, ze tu pani BUZEROVALI. To ze miestny "expert" potom reagoval na moj komentar amosovi, ze "nie vsetci psi su taki " jeho prislusnym stylom ma nastvalo a tak som reagoval (viz "styl" jeho diskusie pod tymto prispevok, dokazuje to jeho suteren). A ak som pre vas "autista" "dlhodielencan" a neviem ake diagnozy len preto, ze si myslim, ze naozaj krpati psici ktorych strcis aj do bundy, by nahubok nemali mat, tak kludne priznam - som autista