Reply on: Miloslav #176446:
Myslím si, že človek s priemerným IQ to hneď pochopí, že sa jedná o časovo najbližší odchod spoja. Je to veľmi šokovná vec, človek nemusí očami hľadať tú správnu hodinu a minútu, ale má to zvýraznené.Ale ináč máš pravdu, dnes ľudia musia mať všetko vysvetlené, ináč by na to asi neprišli.

Matej Balog
Dizajn by som úplne nezavrhoval, aj keď musím súhlasiť, že niektoré prvky nešli viditeľne k lepšiemu, najmä čo sa týka titulky. Verím však, že sa všetko podarí vyladiť k všeobecnej spokojnosti. Nezaložili by ste (dočasné) samostatné fórum pre pripomienky a návrhy k web stránke?
Keď sa mi prvýkrát načítala stránka, mal som pocit neporiadku. Myslím, že ho celkom silno spôsobujú miniatúrne fotografie pri každej aktualite, ktoré zahlcujú stránku a rušia zarovnanie nadpisov. Keďže tie malé fotky neprinášajú vlastne žiadnu pridanú hodnotu, možno by sa dalo zvážiť ich odstránenie. Bez nich na mňa stránka pôsobí väčším dojmom usporiadanosti, viď screenshot: http://dl.dropbox.com/u/839896/nopics.png