admini máte (možno) chybu v katalógu 14Tr. #6251 je vyradená, je na tráve na Juráku. Vy ju máte v premávke... Odstavili ju 05/2011 Ináč mimochodom, ako sa dá prispievať fotografiami na tento web? Ja mám cca. 200 v compe a môžem poslať...
Ludia, hovori Vam daco slovo BETA VERZIA WEBU ??? Je to len "prototyp" vynovenej stranky imhd.sk, tak nefrflite hned jak stare pivo. Vyckaj(te) casu ako husa klasu ?
Čo ma teraz napadlo, čo by ste mohli zmeniť je to, že keď sa do nejakého vlákna naviaže nová odpoveď, tak sa vlákno správ posunie ako najnovšie hore. Takto napr. PVO reagoval v jednom vlákne pred 10min, no jeho príspevok je dole. Tak by sa napr. vlákno, ktorého diskusia pokračuje a rozvíja sa ostalo hore a tie správy, ktoré by ostali bez reakcie by sa prepadali dolu a dolu.
a som si všimol že viacerý tu nesúhlasia z dizajnom ? toto je naj web a teraz ho ešte viac skrášlili a viac možností. P.S. ja imhd.sk sledujem 5 rokov ? a stále to tu je super...
nedá sa mi zmeniť nastavenie zastávok vo vyhľadávaní . Napísala som Miletičova, myslela som Trhovisko. Nedá sa to prepísať, stále si Miletičovu aj po odhlásení pamätá
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
MatejBA