Reply on: Ike #176294:
Ono je to predovsetkym asi sposobene tym, ze z voz. Hrobonova - Valasskej je nezmysel trepat sa do mesta cez Palisady, je to zbytocne dlha trasa. Preto by bolo logicke aby existovala linka Valasska - Hrobonova - Prazska - mesto. Ci to bude 206, alebo 210 je z tohto pohladu jedno, ale z pohladu intervalu to skor sedi na tu 206.
Ike
Hodžovo námestie - vrchol naplnenosti (je problém sa natlačiť)
Partizánska - tu vystúpi dosť ľudí ale málo aj nastupuje
Inovecká, Radvanská, Hummelova - tu sa trolejbus pomaly vyprázdňuje, za celý čas čo sledujem tu poobede nastúpili možno 2 ľudia (dokopy)
Červený kríž - tu sa trolejbus skoro úplne vyprázdni (polovica sedadiel je prázdna)
Búdková - trolejbus sa vyprázdni tak, že je v ňom možno 5-6 ľudí
Voz. Hroboňova, Lovinského, Valašská - vystúpi možno 1-2 ľudia