Reply on: Ike #176294:
Tých ľudí nie je možno veľký počet, ale spojenie oblasti Červeného kríža a Búdkovej smer Patrónka musí, resp. by malo byť, zachované. Ja zas mám skúsenosti z jazdenia, a nie úplne sa stotožňujem s Tebou a s Valecom. ?
Ike
Hodžovo námestie - vrchol naplnenosti (je problém sa natlačiť)
Partizánska - tu vystúpi dosť ľudí ale málo aj nastupuje
Inovecká, Radvanská, Hummelova - tu sa trolejbus pomaly vyprázdňuje, za celý čas čo sledujem tu poobede nastúpili možno 2 ľudia (dokopy)
Červený kríž - tu sa trolejbus skoro úplne vyprázdni (polovica sedadiel je prázdna)
Búdková - trolejbus sa vyprázdni tak, že je v ňom možno 5-6 ľudí
Voz. Hroboňova, Lovinského, Valašská - vystúpi možno 1-2 ľudia