Reply on: Joyki #176203:
no to ja presne neviem, aký je dopyt, len mi išlo o to, že keď sa nahromadí veľa ľudí na hl.st tak jednoducho tie autobusy nestíhajú. dôležitejšie vlaky by mali chodiť stále na hl. st. alebo aspoň by som to riešil L7 s normálnym grafikonom, aj keď musím povedať, že dnes ráno som videl pár sedmičiek, takže sa pomerne dosť vypravujú. jednoducho tá situácia, čo je teraz nie je dobrá, to presmerovanie niektorých vlakov bol iba nápad, určite všetci súhlasia, že niečo zmeniť alebo posilniť treba
matt11