Reply on: Mike #176041:
škoda, že až teraz.... mali to spraviť pred 1-2 rokmi... alebo už predpríprava na cng tender? 
btw. "vieme vyhovieť požiadavkám dopravcu ....., aby bolo ich vozidlo "ušité na mieru", či už požiadavkám, ktoré sa týkajú zmeny prístrojovej dosky, typu sedačiek, klimatizácie, alebo iných..." - nič pre DPB, predsa nikdysatotaknerobilo, aby si DPB objednával niečo iné, ako je v typizovanom nákrese ?
kecho
podľa oznamu na zastávke ŽSTV (ak si dobre pamätám):
na trase obslúži jestvujúce zastávky a bude premávať cca od 15:00 do 24:00 podľa skutočných príchodov vlakov...