Reply on: Michal111 #175697:
Tu ide hlavne o údržbu SORiek vo Voz. Petržalka, ktorá je úbohá. V ostatných, okrem ružovej klimatizácie, zatiaľ nejaké vážne vady nie sú. Na rozdiel od Tedomov z 1. a 2. série sú SORky z Trnávky po 1,5 roku vo veľmi dobrom stave.
matt11
a dalsia vec novy cp L55, 5x za hodinu od 7 rano, naco? to este viac vzduchu bude vozit? sak tam chodi 59 a este aj 65, a ze sa setri